Vyrobte si kaleidoskop, nebo krasohled

Vyrobte si doma kaleidoskop, nebo krasohled

Jak si vyrobit krasohled / kaleidoskop doma .

Mate dvě možnosti, použít setu který poskládáte a modifikujte dla vlastní fantazie, nebo budete postupovat dle návodu níže a stvoříte si vlastní krasohled. Sety DIY – udělej si sam vám rádi dodáme.

Udělěj si sám krasohled na zakázku
Udělěj si sám krasohled na zakázku

Na kaleidoskop krasohled potřebujete: 2 plastové lahve, jednu tvarovanou(třeba od Coca-Coly) a jednu válcovou, 2 krycí sklíčka používaná u mikroskopů, 1 rolička od toaletního papíru, karton, průhlednou plastovou folii, konfety, třpytky, knoflíky, korálky, balicí papír natrhaný na kousky, folii anebo jiné malé třpytivé předměty.

Nástroje: nůž nebo pilku na kov na nařezání lahve, nůž nebo nůžky na nastříhání kartonu

Potřebný čas: 2 hodiny.

 1. Vystřižení dílů

  Podle předlohy vystřihněte z kartonu jednotlivé díly pro kaleidoskop / krasohled. Z velkého kruhu vytvořte vystřižením díry uprostřed prstenec a v menším kruhu vystřihněte otvor ve tvaru V.

 2. Poskládání částí

  Poskládejte části včetně složených zrcadel do papírové trubice.

 3. Dodání výplně

  Do části kaleidoskopu / krasohledu vytvořené ze spodku lahve rozprostřete konfety, třpytky apod. tak, aby byl spodní prostor zaplněn z větší části ale ne úplně.Výpln do kaleidoskopů a krasohledů

 4. Zkouška

  Otáčejte pomalu spodním dílem a sledujte jak se třpytky a s nimi i vzor v krasohledu mění

Vytvoření kaleidoskopu krasohledu, který by se Vám líbil, většinou vyžaduje cvik a zkušenosti. Mnoho pestrobarevných a třpytivých částeček, které jsme vybrali do tohoto kaleidoskopu / krasohledu na ukázku, může být nahrazeno čímkoliv jiným. Můžete tak vyzkoušet mnoho různých efektů. Bavte se s kaleidoskopy  / krasohledy a ozdobte si je i z venku – třeba barevnými papíry. Kaleidoskop //krasohled přináší mnoho zábavy. Pokud se Vám nechce sestavovat kaleidoskop krasohled sám/sama, stačí objednat u All Servis a my Vám rádi dodáme profesionálně sestavené krasohledy pro Vás a Vaši reklamní kampaň.

Zakázková výroba kaleidoskopu

Naše kancelář je schopna zadat výrobu reklamních předmětů jako je třeba kaleidoskop dle Vašeho přání. Posoudíme možnosti výrobce kaleidoskopu s ohledem na reálný stav výroby a kvality výstupu a navrhneme optimální řešení, které pro Vás bude nejvýhodnější.

Kontrola kvality kaleidoskopu

Jednou z nejdůležitějších věcí je fyzické zajištění kontroly kvality přímo u výrobce kaleidoskopu při přejímání zakázky. To díky našemu zastoupení v Číně není nejmenší problém. Ujistíme se, že Vámi objednané kaleidoskopy dosahují nejpřísnějších kritérií jakosti!

Výroba kaleidoskopu

Naše kancelář je schopna zadat a dovézt standartní portfolio reklamních předmětů za nestandartní ceny. To je možné především díky nákupu přímo od výrobce, které nám pomáhá zajistit Vaší společnosti nejvyšší možný komfort při objednávání reklamních předmětů. Mezi námi nabízené výrobky patří i kaleidoskop jako třeba tyto.

Rádi pro Vás vyhledáme výrobce stávajícího zboží nebo necháme vyrobit originální kaleidoskop na míru Vašemu zadání. Těsnou spoluprací s Vámi zajistíme, že pro Vaše reklamní účely navrhneme originální a zároveň finančně nenáročné reklamní předměty. Například náš kaleidoskop může být výhodným způsobem, jak oslovit všechny děti a hravé dospělé.

 

Scroll to Top