Dodavatel reklamních kaleidoskopů

Jsme spolehlivý a dlouholetý dodavatel reklamních kaleidoskopů v České republice. Naší hlavní činností je výroba předmětů na zakázku a to nejen reklamních dle zadání klienta. Jsme výrobce, dodavatel a velkoobchod reklamních kaleidoskopů a zde na nás naleznete kontakt. Pokud hledáte dodavatele reklamních kaleidoskopů a krasholedů, neváhejte nás kontaktovat. Kalkulace je ZDARMA:-)

Dodavatel reklamních kaleidoskopů kontakt

Zobrazit na Google

KONTAKTY:
E-mail: sales@giftsservice.com
Telefon / WhatsApp:  +420 603 333 309
Telefon: +420 777 333 309

dodavatel reklamních kaleidoskopů a krasohledů

První exportní/importní s.r.o.
Rumunská 14/ 27
120 00 Praha 2 
IČ: 27621499, DIČ: CZ27621499
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 119499


ZAŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Otázka: Druh papouška na pět písmen?

Do pole napište odpověď na otázku. Všechna písmena malá. Děkujeme.

Velkoobchodní dodavatel komponentů pro výrobu kaleidoskopů

dodavatel komponentů pro výrobu kaleidoskopů
tiny komponenty pro výrobu kaleidoskopů


Hledáte dodavatele pro uměleckou tvorbu kaleidoskopů či krasohledů? Dodáváme kompletní sady pro domácí i uměleckou tvorbu kaleidoskopů ale i jednotlivé prvky jako drahokamy, 3D tiny makety Vašich produktů či jiné komponenty do kaleidoskopů. Dodáme Vám například potištěné tubusy pro výrobu Vašich kreativních kaleidoskopů, zrcadla a další komponenty. Neváhejte nás poptat co a v jaké kvalitě si přejete pro výrobu kaleidoskopů dodat. Do poptávky nezapomeňte uvést množství, to je pro určení koncové ceny to nejdůležitější.

Proč máme právě my

  • ZAŠLEME VZORKY ZDARMA – zdarma zašleme vzorky z předchozích realizací
  • NÍZKÉ MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ – v porovnání s ostatními dodavateli či výrobci, u nás můžete objednat výrobu reklamních hadříků již od malých množství
  • ŘEŠENÍ NA MÍRU – nabízíme flexibilní a vstřícný přístup vedoucí k uspokojení zadání zákazníků
  • SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY – vážíme si dlouhodobé spolupráce a proto nabízíme slevy pro stálé zákazníky
  • MNOŽSTEVNÍ SLEVY – nabídneme Vám optimální množství zakázkové výroby reklamních kaleidoskopů za výhodnou cenu
  • KVALITA ZA ROZUMNOU CENU – výroba reklamních kaleidoskopů je vysoce kontrolovaný proces a to od výběru základních surovin před produkci až po zabalení kaleidoskopů

Více informací o Gifts Service

Přečtěte si více o nás. Kam směřujeme, jaké jsou naše konkurenční výhody a nebo proč spolupracovat právě s námi. Jsme připraveni pro Vás vyrobit reklamní kaleidoskopy dle Vašeho zadání. Chcete zaslat vzorky našich realizací? Kontaktujte nás a my Vám zašleme vzorky ZDARMA.

Zajímají Vás dodací lhůty, platební podmínky, minimální objednatelné množství? Zde naleznete potřebné informace. 

Velkoobchodní dodavatel reklamních kaleidoskopů

Máte omezený rozpočet? Můžete si vybírat i z již existujících designů kaleidoskopů. Kontaktujte nás pro informaci o skladových zásobách. Naší hlavní prioritou je kvalita a proto jsou standardní cenové nabídky reklamních kaleidoskopů kalkulovány v nadprůměrné kvalitě. I potencionálním klientům se snažíme co nejvíce porozumět a pečlivě sledujeme chování na trhu s reklamními předměty. Tlak na cenu na úkor kvality je nepřehlédnutelný. Proto pokud jste dostali lepší konkurenční nabídku,  garantujeme Vám vždy cenu lepší minimálně o 5% než je ta konkurenční. Úspory a ústupky v požadavcích na kvalitu prodiskutujeme, aby finální produkt co nejvíce odpovídal Vašim představám a požadavkům.

Z pozice dlouholetého dodavatele reklamních kaleidoskopů nabízíme výhodné ceny. Naše firma je v oboru výroby reklamních předmětů na zakázku již od roku 2005. Za dobu působení na trhu s reklamními předměty jsme nashromáždili dostatek zkušeností, které nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy, které mohou nastávat v průběhu výroby. Svým zákazníkům nabízíme kvalitu za rozumnou cenu.
Disponujeme pobočkami v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu.

Přejít nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://www.kal...') #3 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.kal...') #4 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_ in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373