Dodavatel reklamních kaleidoskopů

Jsme spolehlivý a dlouholetý dodavatel reklamních kaleidoskopů v České republice. Naší hlavní činností je výroba předmětů na zakázku a to nejen reklamních dle zadání klienta. Jsme výrobce, dodavatel a velkoobchod reklamních kaleidoskopů a zde na nás naleznete kontakt. Pokud hledáte dodavatele reklamních kaleidoskopů a krasholedů, neváhejte nás kontaktovat. Kalkulace je ZDARMA:-)

Dodavatel reklamní kaleidoskopů kontakt

KONTAKTY:
E-mail: sales@giftsservice.com
Telefon / WhatsApp:  +420 603 333 309
Telefon: +420 777 333 309

dodavatel reklamních kaleidoskopů a krasohledů
Zobrazit na Google

První exportní/importní s.r.o.
Rumunská 14/ 27
120 00 Praha 2 
IČ: 27621499
DIČ: CZ27621499
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 119499


Velkoobchodní dodavatel komponentů pro výrobu kaleidoskopů

dodavatel komponentů pro výrobu kaleidoskopů
tiny komponenty pro výrobu kaleidoskopů


Hledáte dodavatele pro uměleckou tvorbu kaleidoskopů či krasohledů? Dodáváme kompletní sady pro domácí i uměleckou tvorbu kaleidoskopů ale i jednotlivé prvky jako drahokamy, 3D tiny makety Vašich produktů či jiné komponenty do kaleidoskopů. Dodáme Vám například potištěné tubusy pro výrobu Vašich kreativních kaleidoskopů, zrcadla a další komponenty. Neváhejte nás poptat co a v jaké kvalitě si přejete pro výrobu kaleidoskopů dodat. Do poptávky nezapomeňte uvést množství, to je pro určení koncové ceny to nejdůležitější.

Proč máme právě my

 • ZAŠLEME VZORKY ZDARMA – zdarma zašleme vzorky z předchozích realizací
 • NÍZKÉ MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ – v porovnání s ostatními dodavateli či výrobci, u nás můžete objednat výrobu reklamních hadříků již od malých množství
 • ŘEŠENÍ NA MÍRU – nabízíme flexibilní a vstřícný přístup vedoucí k uspokojení zadání zákazníků
 • SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY – vážíme si dlouhodobé spolupráce a proto nabízíme slevy pro stálé zákazníky
 • MNOŽSTEVNÍ SLEVY – nabídneme Vám optimální množství zakázkové výroby reklamních kaleidoskopů za výhodnou cenu
 • KVALITA ZA ROZUMNOU CENU – výroba reklamních kaleidoskopů je vysoce kontrolovaný proces a to od výběru základních surovin před produkci až po zabalení kaleidoskopů

ZAŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

  *povinná pole


  Více informací o Gifts Service

  Přečtěte si více o nás. Kam směřujeme, jaké jsou naše konkurenční výhody a nebo proč spolupracovat právě s námi. Jsme připraveni pro Vás vyrobit reklamní kaleidoskopy dle Vašeho zadání. Chcete zaslat vzorky našich realizací? Kontaktujte nás a my Vám zašleme vzorky ZDARMA.

  Zajímají Vás dodací lhůty, platební podmínky, minimální objednatelné množství? Zde naleznete potřebné informace. 

  Velkoobchodní dodavatel reklamních kaleidoskopů

  Máte omezený rozpočet? Můžete si vybírat i z již existujících designů kaleidoskopů. Kontaktujte nás pro informaci o skladových zásobách. Naší hlavní prioritou je kvalita a proto jsou standardní cenové nabídky reklamních kaleidoskopů kalkulovány v nadprůměrné kvalitě. I potencionálním klientům se snažíme co nejvíce porozumět a pečlivě sledujeme chování na trhu s reklamními předměty. Tlak na cenu na úkor kvality je nepřehlédnutelný. Proto pokud jste dostali lepší konkurenční nabídku,  garantujeme Vám vždy cenu lepší minimálně o 5% než je ta konkurenční. Úspory a ústupky v požadavcích na kvalitu prodiskutujeme, aby finální produkt co nejvíce odpovídal Vašim představám a požadavkům.

  Z pozice dlouholetého dodavatele reklamních kaleidoskopů nabízíme výhodné ceny. Naše firma je v oboru výroby reklamních předmětů na zakázku již od roku 2005. Za dobu působení na trhu s reklamními předměty jsme nashromáždili dostatek zkušeností, které nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy, které mohou nastávat v průběhu výroby. Svým zákazníkům nabízíme kvalitu za rozumnou cenu.
  Disponujeme pobočkami v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu.

  Scroll to Top