Zakázková výroba kaleidoskopů a krasohledů

Zakázková výroba kaleidoskopů a krasohledů umožňuje širokou škálu zpracování. Než se pustíte do zadání výroby vlastních reklamních, upomínkových kaleidoskopů či krasohledů, měli byste vědět, jaký je mezi nimi rozdíl. A pak se nabízí otázka: „Jaký je vlastně rozdíl mezi krasohledy a kaleidoskopy?“ Krasohled i kaleidoskop je tubus, který je uvnitř ze tří stran vyložený zrcadly a na jednom konci zakončený kukátkem. Díky zrcadlům a drahokamům a pomalému otáčení kaleidoskopu, vytváříte jedinečné efekty, které můžete pozorovat uvnitř kaleidoskopu. Naopak krasohledem pozorujete okolní svět přes zrcadla a kulovou čočku. Nic se tedy nepřespává. Hra světel, stínů, barev, prostředí vytváří jedinečnou podívanou, která se neokouká, a nikdy nebude stejná.

Tipy na zakázkovou výroba kaleidoskopů a krasohledů

Zakázková výroba kaleidoskopů a krasohledů je jedním z našich oborů. Je možné je vyrobit v zakázkové designu a provedení. Záleží na cílové skupině, pro kterou jsou určeny nebo na účely, pro které je chcete použít. Pokud jste si vybrali jako dárek pro své zákazníky krasohledy nebo kaleidoskopy, avšak zároveň stále tápete, jakým způsobem své zákazníky oslovit, připravili jsme pro Vás několik tipů jak přivést reklamní sdělení s potřebnou efektivitou k cíli. To znamená zaujmout zákazníka a zároveň docílit zapamatování Vašeho sdělení, loga, produktu. Níže Vám představíme pár nápadů, jak přivést reklamní sdělení pomocí krasohledů či kaleidoskopů k Vašim zákazníkům. Kaleidoskopy i krasohledy jsou ideální nástroj pro dlouhodobé budování značky. 

Zakázková výroba běžných kaleidoskopů z papíru

zakázková výroba kaleidoskopů z papíru
zakázková výroba kreativních sad pro výrobu kaleidoskopů

Papírové kaleidoskopy či krasohledy patří mezi nejlevnější provedení. Neznamená to však, že by se řadily mezi nekvalitní. Naopak díky velmi dobrému poměru vzhledu a ceny, si je naši klienty pro zakázkovou výrobu vybírají nejčastěji. Papír také patří mezi ekologický materiál. Pokud tedy zvolíte pro výrobu kaleidoskopu či krasohledu papír, sdělíte navíc svým zákazníků, že jste firma, které není lhostejná ochrana životního prostředí. Papír je také vhodnější pro plnobarevné potisky, s dosažením kvalitního tisku i pro ty nejsložitější grafické návrhy. Kaleidoskopy a krasohledy z papírů bývají také velmi dobrou volbou pro zakázkovou výrobu tzv. kreativních sad, kterými můžete své zákazníky obdarovat. Tyto kreativní sady patří mezi velice oblíbené, jelikož rozvíjí kreativitu, zručnost… Pokud tedy chcete oslovit děti či rodiny s dětmi, je tento způsob perfektní efektivní volbou.

Zakázková výroba kaleidoskopů s 3D objektem

Výrobce kaleidoskopů a zakázková výroba krasohledů

Vyrobíme zakázkové krasohledy v zakázkovém designu. Záleží na cílové skupině, nebo na účelu pro který chcete zakázkový krasohled použít. Jedná se vám o VIP klienty pak je dobré nešetřit a investovat do zakázkového krasohledu s použitím přírodních materiálů a se značkovými komponenty Precioza , nebo Swarovsky, nebo chcete zaujmout neotřelým řešením v dobré kvalitě s průměrnou životností dárkem, který bude mít vyšší vnímanou hodnotu , ale kupní cena se udrží v nižší cenové hladině. Nebo cílíte na kvantitu a jde o krátkodobé zaujmutí nevětší možné skupiny, pak nejlépe vyhovují  levné zakázkové plastové krasohledy . U plastových krasohledů na zakázku je vhodné se soustředit na objednávky ve větších sériích a s lodní dopravou aby se mohla projevit levná cena na kus. Letecká cena dopravy u relativně rozměrného krasohledu není zanedbatelná a u levných plastových krasohledů pak může činit vice než samotná cena krasohledu.

A proto pokud je cena prioritou a tím hlavním kritériem je plánování klíčové.

Kaleidoskopy s potiskem, nebo brandingem na zakazku

Brandovane kaleidoskopy na zakazku. Je možné jak celoplosný zakazkový potisk celeho povrchu, tak i umístění loga do vnitřku krasohledu.

Umístění loga zákaázkově uvnitř kaleidoskopu je velmi efektni a efektivní způsob jak propagovat Vaší značku.

Není bez zajímavosti že je možné volit i nápln místo střípků z drobných drobných komponentů které mohou evokovat váš produkt nebo obor. Nebo při výrobě zaázkového klaidoskopu lze tyto mini komponenty kombinovat se střípky.

Výsledkem je reklamní zakazkový krasohled, který je unikátní  účinější jako reklmní předmět, než běžné kaleidoskopy potisknuté pouze nea povchu.

 

Výroba zakázkových krasohledů a výroba mini dalekohledu

Výroba zakázkových kaleidoskopů, teleidoskopů a krasohledů. Zákazově lze vyrobit i kaleidoskopy které neobsahují  střípkovou náplň. Ty pak tvoří obrazce průhledem přes optickou čočku ven. Je pak tedy jen na volbě zákazníka jakou modifikaci pro výroby zakázkového krasohledu zvolí. Jemožné volit i miniaturní verze nebo verze bez zkreslení které fungují jako mini dalekohledy nebo  divadelní kukátka .

Zakázkove krasohledy s 3d  reklmním objektem

Tyto zakázkové verze bez střípků nejsou vhodné pro aplikaci loga dovnitř a také není vhodné kombinovat s mini komponenty uvnitř. Technologicky je taková zakázková výroba možná, ale výsledný krasohled nemá uspokojivé parametry jednotlivé optické efekty se přebíjejí.

Na druhou stranu to může být jen nás subjektivní názor  pokud si zákazník bude takovou kombinaci přát vyrobit rádi mu vyhovíme.

Zakázkové kaleidoskopy s e speciálními efekty

Mezi  zakázkové krasohledy které mohou v zaujmout svým novým řešením patří krasohled, který má místo klasického stínítka nádobku s tekutinou . Efekt krasohledu je tedy ještě umocněn efektem plovoucích objektů v kapalině,  které se nepřesypávají skokově ale plynule mění obrazce pozvolným přeplouváním.

Dodáváme zakázkové japonské  projekční  lampy s efektem kaleidoskopu

Kaleidoskop se da využít i jako projekční lampa. Vyrobitelné jsou ve dvou variantách a jako japonská lampa kdy do dřevěných desek které jsou sesazeny do rámu nebo jen spojkami k sobe je vyřezán zakázkový motiv nejčastěji laserem.

Tyto desky pak výřezy propouštějí světlo a prokreslují zakázkový motiv stěnách a plochách kolem . Lze takto produkovat umělecké designy nebo lze zákazkově vyrobit i reklamní výřez. Stačí překlenout množství pro minimální objednávku těchto zakázkových kaleidoskopových lamp, které je 100 ks .

Projekční  zakázkový kaleidoskop

Druhou možností je projekce z tubusu zakázkového krasohledu. Kdy je zdroj světla umístěn do tubusu krasohledu. Výsledná projekce je pak v závislosti na pohyby proměnná stejně tak jako u jiných krasohledů. Výroba  je náročnější protože takováto krasohledová lampa musí splňovat elektroizolační a elektro bezpečnostní parametry a nesmí v ní byt použitý materiály které degradují teplem .

Zakázková projekční kaleidoskopová lampa je  tedy  luxusnější produkt. Minimální  výrobní množství je 100 ks .

Zakázková výroba – špička na stromek kaleidoskop

Dalším zakázkovým kaleidoskopem je vánoční projekční krasohled na  Špičku vánočního stromku.

Projekční vánoční kaleidoskopy
Projekční vánoční kaleidoskopy

Tento zakázkový krasohled je nejčastěji dodáván jako skladový produkt je tedy vyráběn masově a jedná se o levnější produkt. K dodaní jsou krasohledy v různých kvalitativních a cenových hladinách od plastových  po kovové v různých cenových hladinách .

Zakázkový Kaleidoskop levná velkosériová produkce

Kontrola kvality zakázkových kaleidoskopů při velkovýrobě

Protože se dlouhodobě snažíme nabídnout nejen nejvyšší kvalitu a  inovativní modely., ale také víme že cena je důležitý faktor . Proto dlouhodobě spolupracujeme pro výrobu velkých sérií s Čínským výrobcem u kterého dlouhodobě sledujeme a kontrolujeme kvalitu výstupu .Jednou z nejdůležitějších věcí je fyzické zajištění kontroly kvality přímo u výrobce zakázkových kaleidoskopu při přejímání zakázky. To díky našemu zastoupení v Číně není nejmenší problém. Ujistíme se, že Vámi objednané zakázkové kaleidoskopy dosahují nejpřísnějších kritérií jakosti!

Výroba zakázkových kaleidoskopu

Naše kancelář je schopna zadat a dovézt standartní portfolio zakázkových reklamních předmětů za nestandartní ceny. To je možné především díky nákupu přímo od výrobce, které nám pomáhá zajistit Vaší společnosti nejvyšší možný komfort při objednávání reklamních předmětů. Mezi námi nabízené výrobky patří i zakázkový  kaleidoskop .

Rádi pro Vás vyrobíme již vyvzorovaných zakázkových kaleidoskopů, nebo necháme vyrobit originální kaleidoskop na míru Vašemu zadání. Těsnou spoluprací s Vámi zajistíme, že pro Vaše reklamní účely navrhneme originální a zároveň finančně nenáročné reklamní krasohled na míru. Například náš kaleidoskop může být výhodným způsobem, jak oslovit všechny děti a hravé dospělé.

Zakázkové kaleidoskopy a krasohledy řízení výroby

Při nestandardních požadavcích mimo možnosti naší standartní výroby .Jsme schopni Vám vyhledat dodavatele speciálních zakázkových kaleidoskopů 

Zajistíme vzorek zakázkových kaleidoskopů s kalkulací nákladů na přepravu z Číny a její časovou náročnost.

Neničíme české výrobce, ale snažíme se jim snižovat vstupní náklady subdodávkami i pri zakázkové výrobě krasohledů.

Dodavatele Vám zajistíme na základě našich dlouholetých zkušeností. Tím eliminujeme množství potencionálních problémů na minimum a Vy si tak můžete být jisti, že objednané speciální zakázkové  kaleidoskopy bez problémů dorazí až k Vám.

Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních problémů na úplně minimum. Nehrozí problémy s komunikací ani možná zdržení Vaší dodávky vyrobených kaleidoskopů na zakázku.

Najdou se firmy, které mají podobné služby, ale servis v Číne zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě zvyšuje celkové náklady na výrobu kaleidoskopů a komunikace není tak pružná.

Naše kancelář disponuje skladem, který lze využívat pro optimalizaci nákladů za dopravu reklamních předmětů včetně zakázkových kaleidoskopu. Vyrobené zakázkové kaleidoskopy nemusíme okamžitě odeslat, ale můžeme dát více menších zásilek dohromady a snížit tak distribuční náklady.

 

ZDE je možné vybrat z široké nabídky dalších reklamních předmětů

Přejít nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://www.kal...') #3 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.kal...') #4 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_ in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373