Reklamní krasohledy na zakázku

Krasohledy na zakázku patří mezi netradiční a originální reklamní předměty. S jejich pomocí se dá komunikovat pozitivní emoce, nálada, což je velkou devizou. Pozitivní nálada a emoce se totiž nejvíce ukládají do naší paměti. V neposlední řadě mohou krasohledy otevřít dveře do dětského zvídavého světa. To vše hraje pro reklamní krasohledy na zakázku, jako pro reklamní předmět s širokým uplatněním. Krasohledy nebo anglicky – teleidoskopy jsou reklamní nástroj jimiž lze komunikovat světlé zítřky, barevnost, pestrost, hravost, zvídavost a objevování nových věcí. Pokud potřebujete oslovit rodiny s dětmi či přímo děti, nabízí se krasohledy jako jedinečná originální volba.

Vyrobíme pro Vás reklamní krasohledy na zakázku

reklamní krasohledy s potiskem na zakázku

Co je vlastně krasohled? Krasohled je papírový, plastový, kovový,… tubus, který je uvnitř ze tří stran vyložený zrcadly. Na jedné straně krasohledu je umístěné kukátko, kterým skrze kulovou čočku pozorujete zkreslený vnější obraz světa. Na rozdíl od kaleidoskopu, uvnitř krasohledu nejsou umístěny žádné drahokamy, korálky či jiné blýskavé komponenty. Nic se tedy nepřesypává.

 • Minimální množství: již od 100 ks 
 • Dodací lhůta: 19 dní
 • Rozměry: na míru dle požadavku
 • Tvar: kulatý, hexagon, …
 • Materiál: papír, plast, dřevo, kov
 • Potisk: jednobarevný, vícebarevný, plnobarevný, ražba, potažený látkou

Koupit jednotlivě krasohled na dotvoření můžete zakoupit a našem e-shopu.


Proč zvolit krasohledy k propagaci 

 • zanechává pozitivní emoce
 • hravý reklamní předmět, který zaujme děti i dospělé
 • velká plocha pro potisk a možnost potisku plnobarevné grafiky
 • variabilní reklamní předmět s širokým spektrem zpracování
 • kreativní reklamní předmět

Reklamní papírové krasohledy na zakázku

reklamní papírové krasohledy na zakázku
reklamní papírové krasohledy s potiskem
krasohledy s logem zakázková výroba

Reklamní krasohledy pro Vás můžeme vyrobit z nejrůznějších materiálů. Pro reklamní účely je ale jednou z nejlepších možných voleb papír. Můžeme Vám nabídnout dva typy papírových krasohledů, například kulatý nebo ve tvaru hexagonu, jejichž tubus je vyroben z kvalitního papíru. Papírový tubus můžeme potisknout plnobarevným, vícebarevným nebo jednobarevným potiskem. Papírový tubus lze také na zakázku opatřit fólií či textilií. Krasohledy nabízí velkou plochu pro potisk a proto se skvěle hodí na Vaši reklamní kampaň. Navíc jsou velmi nápadité a originální. Potencionální zákazníky zajisté zaujmou.

 • Hmotnost: cca 134g
 • Rozměry: cca 18.7 x 3.8 cm
 • Materiál: papír, skleněná čočka, kov
 • Minimální objednávka: od 100ks

Plastové krasohledy na zakázku

reklamní krasohledy z plastu
plastové krasohledy s potiskem

Dalším v dnešní době ne příliš oblíbeným materiálem, z kterého pro Vám může vyrobit reklamní krasohledy je plast. Nespornou výhodou plastových krasohledů je cena. Další důležitou výhodou je variabilnost materiálu a jeho snadné potištění. Pokud tedy potřebujete vyrobit reklamní krasohledy s důrazem na cenu, plastové provedení je velmi dobrou volbou. Nechte své zákazníky vidět svět jinak. Pozorování objektů pomocí krasohledu je zábava pro děti i dospělé. Krasohledy nabízí velkou plochu pro potisk a tak se s jejich pomocí můžete sdělit obsáhlejší reklamní sdělení, propagovat nový produkt nebo službu. Reklamní krasohledy budou perfektní upomínkový předmět do IQ dětských parků či planetária.

Kovové reklamní teleidoskopy

kovové krasohledy hexagon s potiskem
propagační kovové mini krasohledy s potiskem


Do kategorie luxusních reklamních předmětů můžeme zařadit kovové reklamní krasohledy, které svým vzhledem evokují staré časy. Určitě se nejedná o levné reklamní dárky, ale jaký luxusní dárek je levný? Efektu luxusního dárku nelze dosáhnout laciným produktem. Kvalitní zpracování a komponenty jsou naceněny úměrně jejich kvalitě. Další variantou VIP reklamních krasohledů jsou mini krasohledy, které za použití kvalitních materiálů jsou jen zmenšeninou těch větších. Pro některé využití mohou být tyto zmenšeniny vhodnější. Malý kapesní osobní krasohled s Vašim reklamním sdělením, bude netradiční a velmi originální dárek pro Vaše stávající zákazníky. Kovové krasohledy můžeme na zakázku vyrobit z mosazi, hliníku nebo třeba nerezové oceli.

Mini kapesní krasohledy, přívěsek na klíče, na krk

přívěsek na krk reklamní mini krasohledy
přívěsky na klíče reklamní mini krasohledy

Jako další a velmi pěknou variantou jsou mini krasohledy v podobě přívěsku na klíče či přívěsku na řetízek na krk. Mini krasohledy budou perfektní a originální jako památkové či upomínkové předměty. Mini krasohledy mají stejné vlastnosti jako klasické krasohledy a jsou tedy plnohodnotnou zmenšeninou. Tyto krasohledy bývají zpravidla nejčastěji na zakázku vyrobeny z kovu a můžeme je pro Vás opatřit laserovým potiskem. Malé reklamní předměty patří zpravidla mezi velmi oblíbené a ty, kterými si můžete ozdobit například klíče, kabelku, batoh dvojnásob.

 • Hmotnost: cca 25g
 • Rozměry: cca od 1.4 x 5.4-6.2cm
 • Materiál: skleněná čočka, kov, nebo vzácné kovy
 • Minimální objednávka: od 100ks

Dřevěné vintage teleidoskopy na zakázku

reklamní dřevěné krasohledy na zakázku
promo dřevěné krasholedy
zakázková výroba reklamních krasohledů

Reklamní krasohledy pro Vás můžeme vyrobit nejen z papírových, plastových nebo kovových tubusů. V naší nabídce naleznete také luxusní dřevěné vintage krasohledy, které patří mezi nejluxusnější provedení. Pokud chcete zaujmout VIP klientelu, pomocí dřevěných krasohledů jistě získáte potřebnou pozornost, protože správného efektu nelze dosáhnout laciným produktem. Dřevěné krasohledy jsou nejčastěji potištěny pomocí laseru. Propagujte se jedinečnými reklamními předměty a získejte nové zákazníky a nechte je objevit svět pomocí dřevěných krasohledů.

Skleněné, porcelánové krasohledy na zakázku

reklamní krasohledy ze skla na zakázku

Věděli jste, že krasohledy mohou být vyrobeny také ze skla, akrylátového skla nebo porcelánu? Pokud jste hledali dodavatele krasohledů z těchto materiálů, právě jste ho našli. Zkuste ke své propagaci něco unikátního a zároveň luxusního. Oslovení zákazníci to jistě ocení a Vaše společnost, produkt či služba se uloží do jejich paměti s pozitivní emocí a zážitkem, a to je při propagaci téměr to nejdůležitější. Krasohledy svým uživatelům poskytují jedinečný zážitek při pozorování předmětů a okolí. Reklamní krasohledy jsou perfektním nástrojem k přilákání pozornosti, jelikož jsou neotřelým a efektivním způsobem propagace. Nezapomeňte své krasohledy nechat potisknout logem, sloganem nebo názvem produktu či služby, kterou hodláte propagovat.

Poskytujeme výrazné množství slevy a nabízíme plný servis. Pro přesnou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

 ZAŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

  *povinná pole

  Přejít nahoru