Výrobce kaleidoskopů a krasohledů na zakázku

Firma Gifts Service je profesionální a spolehlivý výrobce kaleidoskopů a krasohledů na zakázku. Jsme česká firma s tradicí v managementu produkce a kontroly výroby od roku 2005. Zastupujeme asijského výrobce a zprostředkováváme jejich zakázkovou malosériovou výrobu ale i polotovarů a komponentů pro výrobu krasohledů a kaleidoskopů pro další výrobu v České republice. Náš výrobce disponuje dlouholetou zkušeností a nejnovějšími technologiemi v tomto oboru. Tato specializace nám umožňuje být v daném segmentu profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

Výrobce kaleidoskopů a krasohledů na zakázku

Gifts Service – výrobce kaleidoskopů a krasohledů na zakázku

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Konkurenční výhody výrobce kaleidoskopů a krasohledů na zakázku

konkureční výhody výrobce kaleidoskopů na zakázku

Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Disponujeme pobočkami v České republice, dále Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu. Jak dosáhnout na nejnižší cenu reklamních předmětů? Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Proč spolupracovat s výrobcem kaleidoskopů na zakázku

Pečlivě sledujeme dění na trhu a snažíme se svým klientům nabízet originální a aktuální reklamní předměty, které budou navíc nejvíce zapadat do jejich marketingového plánu a sdělení. Společně pak můžeme dosáhnout lepších obchodních výsledků.

zakázková výroba šitá na míru klienta
dlouholetý specialista v oboru zakázkové výroby
dohled na kvalitu přímo u výrobce


Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service

Další informace od výrobce kaleidoskopů na zakázku

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu krasohledů na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Chcete ohodnotit spolupráci s Gifts Servicem? Napsat recenzi nám můžete na Google nebo na Facebooku.

Přejít nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://www.kal...') #3 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.kal...') #4 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_ in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373