Informace k zakázkové výrobě kaleidoskopů

Všeobecné informace k zakázkové výrobě kaleidoskopů

Níže naleznete důležité informace k zakázkové výrobě kaleidoskopů jako minimální objednávka, forma grafických podkladů, dodací lhůta, platební podmínky a další, které by Vás mohly zajímat.

MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA

  • již od 100 ks
  • 3000 ks – optimální objednávka

GRAFICKÉ PODKLADY

grafické podklady k zakázkové výrobě hadříků z mikrovlákna

Grafické podklady pro výrobu přijímáme emailem.
Pokud nebylo dohodnuto jinak, grafické služby nejsou součástí cenové nabídky.

Jednoduché grafické podklady do .pdf formátu v křivkách jako nápisy, číslice, jednoduché obrázky (ne loga) pro Vás můžeme zpracovat za jednorázový poplatek 500,-Kč/ks. 
V případě realizace objednávky bude tento poplatek odečten z konečné faktury. 


DODACÍ LHŮTA

  • zakázková výroba – běžná dodací lhůta 19 dní

Dodací lhůta, pokud nebylo dohodnuto jinak, začíná běžet dnem závazné objednávky, připsáním zálohy 50% z celkové ceny zakázky na náš účet, dodáním a schválením grafických podkladů pro výrobu.


TOLERANCE TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Zákazníci budou požádáni o schválení následující tolerance k zadané technické specifikaci produktu u parametrů:

PARAMETRTOLERANCE
velikost prouduktu10%
velikost potisku10%
pozice / umístění potisku10%
barva produktu10%
barva potisku10%
materiál produktu10%
technologie potisku10%

Přepravní informace k zakázkové výrobě kaleidoskopů

DOPRAVA

Doba dopravy se může prodloužit při celním řízení. Zboží může být doručeno na Vámi určené místo neprodleně po příchodu do České republiky a celním odbavení. Dodavatel nenese odpovědnost za okolnosti způsobené třetí stranou. 

Zboží rozesíláme prostřednictvím Zásilkovny a to buď na adresu nebo na výdejní místo.
Doprava do Vaší kanceláře není zahrnuta v ceně zakázkové výroby.
Pro kalkulaci ceny dopravy vycházíme z platných ceníků našich smluvních přepravců a bývá součástí cenové nabídky.


CENY

  • veškeré ceny uvedené na našich stránkách neobsahují DPH

LOGA A ZNAČKY

Poptávající / objednávající prohlašuje, že vlastní práva k výrobě, logům či značce poptávaného / objednávaného zboží. 


PLATEBNÍ PODMÍNKY

Pokud nebylo dohodnuto jinak, je zákazníkům po potvrzení objednávky vystavena zálohová faktura na 50% z celkové ceny zakázky. Zaplacení této zálohy je nutné pro zahájení výroby. Doúčtování bude provedeno při doručení kompletní zakázky. Platby přijímáme bankovním převodem. Po domluvě je možné doúčtování 50% ceny zakázky na dobírku společně s dodávkou zboží.


LOGA A ZNAČKY NA STRÁNKÁCH

Všechny loga a značky nesoucí ochranné známky, které jsou zobrazeny na obrázcích uvedených na našich stránkách kaleidoskopy.cz mají pouze referenční nebo ilustrační účel.  Loga, značky či jiné ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků a naše firma není oprávněna prodávat nebo vyrábět zboží nesoucí takové ochranné známky.

Další informace k výrobě předmětů

Potřebujete další informace k zakázkové výrobě reklamních předmětů nebo jste se nedočetli co Vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejít nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://www.kal...') #3 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.kal...') #4 /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_ in /www/doc/www.kaleidoskopy.cz/www/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373