Jak si vyrobit vlastní kaleidoskop

Návod jak si vyrobit vlastní kaleidoskop

Níže naleznete návod jak si doma, ve škole, ve školce vyrobit vlastní kaleidoskop. Pro výrobu můžete zakoupit kreativní sadu kaleidoskop DIY nebo můžete být ještě kreativnější a využít materiál z domova. Většinu věcí potřebných pro výrobu kaleidoskopu naleznete v každé domácnosti. Některé z nich dokonce zrecyklujete. Co budete potřebovat na výrobu kaleidoskopu:

Materiál: vypotřebované roličky toaletního papíru nebo kuchyňských utěrek, čtvrtku A4, samolepící dekorativní papír / tapeta na ozdobu kaleidoskopu, rovné plastové průhledné víko, tenká akrylová zrcátka, „drahokamy“ – barevné korálky, konfety, třpytky, knoflíky, korálky, balicí papír natrhaný na kousky, folii anebo jiné malé třpytivé předměty

Pomůcky: pravítko, tužka, tenký permanentní popisovač, kružítko nebo kulatá lepenka, lepenka, lepidlo tekuté (není nutné), tuhé (není nutné)

Udělěj si sám krasohled na zakázku
Udělěj si sám krasohled na zakázku

Potřebný čas: 2 hodiny.

Vyrobit si vlastní kaleidoskop je kreativní činnost, která zabaví malé i velké. Skládá se z několika kroků a pak již můžete objevovat krásný třpytivý svět v kaleidoskopu.

 1. Výroba zrcátek

  Podle předlohy vystřihněte z kartonu jednotlivé díly pro kaleidoskop / krasohled. Z velkého kruhu vytvořte vystřižením díry uprostřed prstenec a v menším kruhu vystřihněte otvor ve tvaru V.

 2. Výroba těla kaleidoskopu

  Poskládejte části včetně složených zrcadel do papírové trubice.

 3. Výroba kukátka

  Do části kaleidoskopu / krasohledu vytvořené ze spodku lahve rozprostřete konfety, třpytky apod. tak, aby byl spodní prostor zaplněn z větší části ale ne úplně.Výpln do kaleidoskopů a krasohledů

 4. Výroba zásobníku na „drahokamy“

  Otáčejte pomalu spodním dílem a sledujte jak se třpytky a s nimi i vzor v krasohledu mění

 5. Kompletace kaleidoskopu

 6. Ozdobení kaleidoskopu

Vytvoření kaleidoskopu krasohledu, který by se Vám líbil, většinou vyžaduje cvik a zkušenosti. Mnoho pestrobarevných a třpytivých částeček, které jsme vybrali do tohoto kaleidoskopu / krasohledu na ukázku, může být nahrazeno čímkoliv jiným. Můžete tak vyzkoušet mnoho různých efektů. Bavte se s kaleidoskopy  / krasohledy a ozdobte si je i z venku – třeba barevnými papíry. Kaleidoskop //krasohled přináší mnoho zábavy. Pokud se Vám nechce sestavovat kaleidoskop krasohled sám/sama, stačí objednat u All Servis a my Vám rádi dodáme profesionálně sestavené krasohledy pro Vás a Vaši reklamní kampaň.

Nechat si vyrobit vlastní kreativní sadu kaleidoskopů?

Naše kancelář je schopna zadat výrobu reklamních předmětů jako je třeba kaleidoskop dle Vašeho přání. Posoudíme možnosti výrobce kaleidoskopu s ohledem na reálný stav výroby a kvality výstupu a navrhneme optimální řešení, které pro Vás bude nejvýhodnější.

Kontrola kvality kaleidoskopu

Jednou z nejdůležitějších věcí je fyzické zajištění kontroly kvality přímo u výrobce kaleidoskopu při přejímání zakázky. To díky našemu zastoupení v Číně není nejmenší problém. Ujistíme se, že Vámi objednané kaleidoskopy dosahují nejpřísnějších kritérií jakosti!

Výroba kaleidoskopu

Naše kancelář je schopna zadat a dovézt standartní portfolio reklamních předmětů za nestandartní ceny. To je možné především díky nákupu přímo od výrobce, které nám pomáhá zajistit Vaší společnosti nejvyšší možný komfort při objednávání reklamních předmětů. Mezi námi nabízené výrobky patří i kaleidoskop jako třeba tyto.

Rádi pro Vás vyhledáme výrobce stávajícího zboží nebo necháme vyrobit originální kaleidoskop na míru Vašemu zadání. Těsnou spoluprací s Vámi zajistíme, že pro Vaše reklamní účely navrhneme originální a zároveň finančně nenáročné reklamní předměty. Například náš kaleidoskop může být výhodným způsobem, jak oslovit všechny děti a hravé dospělé.

 

Scroll to Top